BEST underground
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEST underground

Форум намењен члановима савеза и пријатељима савеза
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 ako vam je potrebno drvo??

Go down 
3 posters
АуторПорука
joja82




Број порука : 14
Join date : 19.04.2009

ako vam je potrebno drvo?? Empty
ПорукаНаслов: ako vam je potrebno drvo??   ako vam je potrebno drvo?? I_icon_minitimeSun Apr 19, 2009 6:25 pm

Imam drva koliko god da vam je potrebno znaci otprilike na dan mogu da prodam do 50000a vi meni da saljete nesto manje u resama kristala ili sumpora Kolicina koja mi je potrebna je 250000 kristala i 250000 sumpora ostavljajte ponude pa ce da se izdogovaramo pozz
Назад на врх Go down
svabla*




Број порука : 1
Join date : 20.04.2009

ako vam je potrebno drvo?? Empty
ПорукаНаслов: Re: ako vam je potrebno drvo??   ako vam je potrebno drvo?? I_icon_minitimeMon Apr 20, 2009 1:45 pm

mogu ti poslati 10 000 sumpora sada a svaki dan po pet hiljada
Назад на врх Go down
joja82




Број порука : 14
Join date : 19.04.2009

ako vam je potrebno drvo?? Empty
ПорукаНаслов: drva za sta god:-)   ako vam je potrebno drvo?? I_icon_minitimeMon Apr 20, 2009 6:14 pm

Vazi druze imas dogovor veceras ti saljem  10000 drva i od sutra po 5000 svaki dan a ti salji sumpor
Назад на врх Go down
tropiko




Број порука : 14
Join date : 19.04.2009
Age : 27
Локација : beograd

ako vam je potrebno drvo?? Empty
ПорукаНаслов: Re: ako vam je potrebno drvo??   ako vam je potrebno drvo?? I_icon_minitimeMon Apr 20, 2009 9:52 pm

na mom ostrvu postoje 2 igraca koji su IZVOR drveta a ne igraju tako da u ime legije dva izjavljujem da nasoj legiji nece trebati drveta
Назад на врх Go down
Sponsored content





ako vam je potrebno drvo?? Empty
ПорукаНаслов: Re: ako vam je potrebno drvo??   ako vam je potrebno drvo?? I_icon_minitime

Назад на врх Go down
 
ako vam je potrebno drvo??
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
BEST underground :: Дипломатија :: Размене-
Скочи на: